Skip to main content

Samochód do ślubu - jakie auto wybrać?

Przygotowania do ślubu i wesela potrafią przyprawić o zawrót głowy. W tej gorączce załatwiania wielu spraw często zapominamy o wynajęciu samochodu do ślubu. A przecież pojazd, którym zjawimy się pod kościołem lub USC ma niebagatelne znaczenie.  Stojąc przed wyborem pojazdu, warto zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd, ale i na kilka aspektów formalnych, takich jak treść umowy. Sprawdź, jak wybrać idealne auto do ślubu i co zrobić, by uniknąć przykrych niespodzianek.

Samochód do ślubu

Czy zabytkowy samochód do ślubu to dobry pomysł?

Wybór idealnego pojazdu do ślubu zależy głównie od preferencji przyszłych małżonków. Osoby organizujące wesele w stylu rustykalnym, retro lub boho powinny zwrócić szczególną uwagę na pojazdy zabytkowe. Co ważne, nie musi być on biały ani kremowy. Bardzo popularnym wyborem jest czarny samochód w stylu retro oraz amerykańskie auta vintage w różnych, odważnych kolorach. Decydując się na wynajem takiego pojazdu, warto jednak sprawdzić jego stan techniczny i zadbać o to, by kierowca był osobą doświadczoną w prowadzeniu takich samochodów. Nie zapominajmy również, że zabytkowe auta często nie będą w stanie pomieścić już świadków, którzy będą zmuszeni przyjechać w miejsce zaślubin oddzielnym samochodem.

Auto luksusowe do ślubu

A może nowoczesne auto do ślubu?

W przypadku wesela aranżowanego w stylu glamour lub klasycznym dużo lepszym rozwiązaniem będą nowoczesne samochody, takie jak auto sportowe, a nawet luksusowe. Drugi z wymienionych rodzajów będzie szczególnie wygodną opcją, w której zmieszczą się zarówno świadkowie, jak i okazała suknia ślubna. Z kolei sportowe auto zapewni nam dreszczyk emocji w tym szczególnym dniu, jednak jego niewielkie wnętrze może sprawiać pewne problemy. Wśród najczęściej wybieranych kolorów aut nowoczesnych możemy wymienić pojazdy białe, srebrne oraz czarne.

Szukając idealnego auta, proponujemy wynajem luksusowego samochodu od naszej firmy! Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość usług. 

Kwestie formalne w przypadku wynajmu auta do ślubu

Wynajem samochodu do ślubu każdorazowo powinien być poprzedzony podpisaniem stosownej umowy. W treści dokumentu powinny znaleźć się zapiski dotyczące sytuacji, w których wynajęte auto okaże się niedostępne w dniu ślubu. Jest to szczególnie istotne, ponieważ może okazać się, że wybierając nieodpowiedzialną i niesprawdzoną osobę prywatną możemy zostać bez transportu w tym ważnym dla nas dniu. Najlepszym rozwiązaniem może się więc okazać skorzystanie z oferty wypożyczalni samochodów. Dbając o kwestie formalne wynajmu auta do ślubu, należy również sprawdzić, jakie mogą być ewentualne konsekwencje wypadku spowodowanego przez kierowcę pojazdu.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.