Skip to main content

Sprzedaż auta w mniej niż 20 minut, czy to możliwe?

Decydując się na zmianę samochodu na nowy, często pozostajemy z problemem, jakim jest nasze dotychczasowe auto. Najlepszym rozwiązaniem jest jego sprzedaż. Tutaj pojawiają się jednak pewne komplikacje, które sprawiają, że proces sprzedaży samochodu jest wyjątkowo czasochłonny, a wizyty kolejnych oglądających coraz bardziej irytują. Istnieje jednak sprawdzona metoda, by pominąć tego rodzaju problemy i szybko pozbyć się starego auta. Jak to zrobić?

Szybka i bezproblemowa sprzedaż auta

Jak przygotować samochód do sprzedaży?

Szybka sprzedaż auta często może zależeć od dobrego pierwszego wrażenia, jakie nasz pojazd wywoła u zainteresowanej osoby. Sprzedający ma możliwość wyboru jednego z różnych rozwiązań. Może zdecydować się na sprzedaż na własną rękę albo chociażby w skupie aut, takim jak Zasada Skup aut Poznań. Dlatego warto zainwestować nieco czasu i pracy i zadbać o czystość i odpowiednią prezencję. Przed wykonaniem zdjęć sprzedażowych, czy też przed wizytą potencjalnego kupującego dobrym pomysłem będzie wyjazd do myjni. W zależności od własnych preferencji możemy umyć auto samodzielnie w myjni bezdotykowej, udać się do automatycznej myjni tunelowej, albo powierzyć samochód w ręce specjalistów z firmy detailingowej. Każde z rozwiązań jest dobre, ponieważ przynosi wymierny efekt w postaci czystego, dobrze wyglądającego pojazdu! Poza czystością z zewnątrz istotny jest także stan wnętrza. Warto więc zaprzyjaźnić się z odkurzaczem i skrupulatnie zebrać wszelkie zanieczyszczenia z foteli czy podłogi.

Czy dobre zdjęcia i chwytliwe ogłoszenie przyspieszą sprzedaż?

Potencjalni kupujący w większości są tak zwanymi wzrokowcami, a więc interesują się tymi pojazdami, które przysłowiowo "wpadną im w oko". Dlatego odpowiednie fotografie, czy chwytliwy opis w ogłoszeniu mogą zwiększyć szansę na szybką sprzedaż. Zdjęcia powinny być wyraźne, wykonane przy dobrym oświetleniu i przedstawiać zarówno zalety, jak i wady pojazdu. Nie pomijamy więc wgnieceń, czy zarysowań, bo te przecież i tak zostaną wykryte podczas oględzin. Opis samochodu również powinien być przede wszystkim merytoryczny. Najważniejsze są fakty - marka, model, rok produkcji, krótka historia egzemplarza, lista wymienionych lub naprawionych rzeczy oraz informacje o ewentualnych usterkach to podstawowe elementy, które powinny znaleźć się w każdej ofercie. 

Gdzie szybko sprzedać samochód?

Możesz też sprzedać samochód bez starannych zdjęć i kreatywnego opisu!

Jak to zrobić? Rozwiązaniem jest skup aut, w którym wszystkie formalności załatwisz od ręki w ciągu dosłownie 20 minut! Firmy, takie jak to miejsce, w którym możesz sprzedać praktycznie każdy pojazd. Ogromną zaletą usług, jakie świadczą skupy aut jest fakt, że właściciel samochodu w zasadzie o nic nie musi się martwić. Po kontakcie telefonicznym pracownicy skupu osobiście odwiedzają osobę zainteresowaną sprzedażą auta i przygotowują wycenę. Jeżeli sprzedający zgodzi się na zaproponowaną ofertę, wszystkie formalności załatwiane są od ręki, a pieniądze lądują w rękach właściciela w chwili podpisania umowy.

Usługi skupu aut są również w pełni bezpieczne, jednak o szczegółach dotyczących umów i dokumentacji możesz przeczytać pod adresem https://zasada24.pl/umowy_i_dokumenty-16-s-1.html na stronie internetowej Skupu aut Zasada. Takie rozwiązanie z pewnością pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, potrzebnych na osobiste spotkania z potencjalnymi kupującymi, którzy w gruncie rzeczy preferują narzekanie, aniżeli rzeczywiste zawieranie transakcji.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.